FAQ

Najczęściej zadawane pytania – przeczytaj zanim zadzwonisz

– ukończone 18 lat

– wykształcenie średnie (może być bez matury) – jeżeli jesteś w klasie maturalnej, musisz się z nami skontaktować osobiście pod numerem 604 447 504 (od 9 do 18)

– niekaralność

Dodatkowe warunki (aby móc przejść etap weryfikacji w kuratorium):

– nauczyciel lub podharcmistrz lub 3 letnie doświadczenie w pracy opiekuńczo-wychowawczej lub dydaktyczno-wychowawczej (te warunki nie są konieczne, aby zrobić kurs)

Kurs składa się z:

– modułu wykładów (można przerobić go w około 1-2 dni)

–  modułu ćwiczeń pisemnych (należy rozwiązać 4 zadania na podstawie e-booków, które dołączamy do kursu)

– modułu zajęć praktycznych i egzamin (trwają jeden dzień, umawiasz się na nie samodzielnie z egzaminatorem z danego miasta)

Moduł wykładów, składa się z nagrań audio i wideo oraz testów (w tym testu końcowego składającego się z około 100 pytań z całego kursu). Moduł wykładów można przerobić w około 1-2 dni. Moduł wykładów najlepiej przerobić na przeglądarce Google Chrome.

Ćwiczenia pisemne (4 zadania) realizujesz metodą problemową, tzn. w treści zadania opisany jest problem, który należy rozwiązać na podstawie e-booków, które dołączamy do kursu.

Zajęcia praktyczne i egzamin to jeden dzień, trwają kilka godzin. W czasie zajęć następuje przeszkolenie z pierwszej pomocy, a także omówienie ćwiczeń.

Na zajęcia praktyczne można zapisać się zaraz po rozpoczęciu kursu. W celu umówienia miejsca i czasu zajęć trzeba skontaktować się z egzaminatorem – LINK DO KONTAKTÓW. Zajęcia mogą odbywać się grupowo, ale zdarzają się także indywidualnie.

Należy pamiętać, że do dnia owych zajęć należy mieć zrealizowany moduł wykładów i moduł ćwiczeń pisemnych.

Egzamin nie jest trudny i każdy kursant, który przerobi moduł wykładów i przeczyta aktualne Rozporządzenie poradzi z nim sobie doskonale

Aktualną cenę znajdą Państwo zawsze na głównej stronie serwisu. W  tej cenie zawarte jest już wszystko, nie ma żadnych ukrytych opłat 🙂

Kliknij w ten LINK i wypełnij swoje dane w formularzu zgłoszeniowym oraz wybierz miasto, w którym masz zamiar odbywać praktykę (miasto w razie potrzeby można zmienić).

Poczekaj na e-maila z zaproszeniem na kurs, w którym będą wszystkie informacje.

Tak, ten kurs jest honorowany w każdym Kuratorium. Nasz kurs jest prowadzony metodą hybrydową tzn. wykłady odbywają się przez Internet, a zajęcia praktyczne na żywo, co powoduje, że nasz kurs spełnia wymogi Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej.

ZGODA NIE JEST WYMAGANA DLA: PUBLICZNYCH I NIEPUBLICZNYCH PLACÓWEK DOSKONALENIA NAUCZYCIELI

Możesz sprawdzić te informację bezpośrednio na stronie Kuratorium Oświaty we Wrocławiu lub dzwoniąc do Dyrektora Wydziału Rozwoju Edukacji Małgorzaty Sandeckiej – tel. 71 340 63 51

Zadzwoń pod numer 604 447 504 (od 9 do 20). Odpowiemy na każde nurtujące Państwa pytanie

Zapisz się wstępnie

Pamiętaj! Na ten kurs możesz się zapisać w każdej chwili!

Cena: 439 zł 399 zł

pon. – sob. w godz. od 9.00 do 19.00

odpowiadamy w ciągu 24 godzin